(+48) 504-092-555 | 58 322-03-04

O naszej firmie

Nasze busy do wynajęcia

O naszej firmie

Nasza firma zajmuje się zagadnieniami motoryzacyjnymi od 1996 roku. Od początku istnienia firmy nasza działalność nastawiona była na indywidualne potrzeby poszczególnych klientów oraz grupowych odbiorców. W chwili obecnej możemy pochwalić się szeroko rozbudowaną działalnością związaną ze sprzedażą aut, mechaniką pojazdową przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń serwisowych, wulkanizacją, wysoce wyspecjalizowaną diagnostyką elektroniczną oraz pieczołowicie dobieraną dla potrzeb klientów flotą transportową. Wszystkie gałęzie naszej działalności dostosowywane są na bieżąco przede wszystkim dla zadowolenia zarówno naszych stałych klientów jak i ciągle przybywających odbiorców naszych usług. W komfortowych warunkach prowadzimy obsługę naszych kontrahentów przy pomocy wysoko wykwalifikowanej kadry. Każdy z prowadzonych przez nas profili działalności przygotowany jest do najróżniejszych zleceń, terminy, zakresy usług – wszystko ustalamy indywidualnie, wychodząc na wprost oczekiwaniom naszych klientów. Dysponujemy nienaganną flotą transportową, obsługujemy indywidualne dowozy oraz przejazdy firmowe, świadczymy pełen zakres usług transportowych. Kontynuując dobrą opinię zdobytą wśród klientów, w ostatnim okresie rozszerzyliśmy naszą działalność o możliwość wypożyczenia auta. Dotyczy to zarówno użytkowania auta na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju. Dysponujemy komfortowa flotą busów, ekskluzywnych aut osobowych, terenowych oraz sportowych. Zgodnie z naszą zasadą oraz przyzwyczajeniami naszych wieloletnich klientów – wszystkie warunki, terminy oraz koszty – ustalane są indywidualnie. Kierując się zasadą uczciwości oraz naszej konsekwencji w działaniu – nie istnieją w naszym mniemaniu zlecenia ani klienci, którzy mogliby być niezadowoleni z naszych usług. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń…i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy Serdecznie też na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/komis.oswa

Wynajem samochodu z kierowcą

Samochód z szoferem to wyznacznik elegancji, luksusu oraz prestiżu. Teraz dzięki wypożyczalni samochodów bus3miasto, każdy może go zapewnić zarówno sobie, jak i swoim gościom.

Dostawa i odbiór z Terminalu i Port Promowego Gdynia i Gdańska

Estakada Kwiatkowskiego jest połączona z drogą ekspresową S6 (Obwodnicą Trójmiasta) - jest to obecnie najdogodniejszy dojazd do Terminalu i Portu promowego w Gdyni. Do Portu w Gdańsku również w szybki i pewny sposób można dostać się z Obwodnicy. Nasza lokalizacja w pobliżu tego ważnego węzła komunikacyjnego pozwala na błyskawiczne dostarczenie zamówionych samochodów.

Dostawa i odbiór z Lotniska Rębiechowo w Gdańsku

7 km, 12 minut. Właściwie tylko tyle wystarczy bo opisać naszą odległość do Lotniska Rębiechowo w Gdańsku. Szybko, sprawnie. Obwodnicą bez korków.